Dec
28
2011

Urodziny dla dziecka w stajni

PDFPrintE-mail

Wyjątkowy dzień jakim są urodziny dziecka można teraz spędzić w naszej stajni korzystając z ciekawej oferty przygotowanej właśnie na taką uroczystość.

Każda impreza dla dziecka skalda się z bloku tematycznego.

 

1. Gry i zabawy:

Dla dziewczynek proponujemy grę „Porwanie królewny”. Jubilatka jest królewną, którą uprowadza zła czarownica. Rzuca ona na królewnę urok, który zostanie z królewny zdjęty, jak grupa dzieci zdobędzie i dostarczy jej zaczarowane podkowy . Aby je zdobyć dzieci muszą wykonać szereg ciekawych i nietypowych zadań.

Dla chłopców proponujemy „Turniej rycerski”. Dwie grupy rycerzy z różnych miast podążają na turniej rycerski. Aby trafić na miejsce muszą korzystać z mapek i wskazówek. Po dotarciu na miejsce spotkania muszą wykonać szereg zadań, walczyć o zwycięstwo w turnieju.

Oraz inne gry i zabawy według upodobań

2. Zwiedzanie stajni, czyszczenie koni, teoria na temat koni

3. Przejażdżka konna

4. Ognisko z kiełbaskami, napoje, i poczęstunek (ciastka, owoce, paluszki, cukierki itp.)

 

 

Cena :

 

  • Do 10 osób - 350zł
  • Do 15 osób – 500zł

 

Czas trwania 2,5 – 3 godzin

 


Każda dodatkowa godzina zabawy to koszt 100 zł. Można ją zamówić w trakcie imprezy i przeznaczyć na to, co dzieciom się najbardziej podoba – jazda na koniach, zabawy ruchowe, ognisko itp.

Istnieje możliwość zamówienia przez nas tortu. Cena jest uzależniona od rodzaju i wielkości tortu.

Rodzice mogą poczekać na dzieci podczas imprezy. Bardzo prosimy o wcześniejszą informację ile orientacyjnie dorosłych osób będzie czekać na dzieci.

Szczegółowe informacje pod numerem : 693 131 055 – mgr inż. Iwona Pikuła